Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
.:Novinky:.
Tu budem písať všetky novinky, napríklad zmeny na stránke alebo niečo nové u nás doma :o)
 
16. 6. 2009 - Založenie stránky :) Postupom času ju budem dorábať a cez prázdniny už bude v kompletnom stave :) Snáď len návšetevnosť bude asi trocha chýbať :D Taktiež som doplnila charakteristiku, povely a základné údaje Ričiho v sekcii .:Riči:. :o)
17. 6. 2009 - Nový obrázok v sekcii .:Úvod:., dúfam, že sa vám páči! Riči bol dnes so mnou na vanilkovej zmrzline a takmer celú mi ju zlízol :o)) Nanešťastie som mu musela dať aspoň koniec kornútika, lebo to by on neprežil :D Stránka má konečne aj svoj banner, umiestnený v sekcii .:Odkazy:. spolu s ďalšími skvelými stránočkami :o) Pozmenila som farbu stránky, taktiež celkový dizajn a doplnila som veľa informácii o maltézskych psoch v sekcii .:O maltézáčikoch:.
18. 6. 2009 - Doplnené obrázky do sekcie .:O maltézáčikoch:., pridaná nová sekcia .:Ankety:. (určite zahlasujte :o)) + NOVÁ DISKUSIA!!! :o)
19. 6. 2009 - Konečne!!! Včera večer aj dnes poobede som sa pokúšala dať sem ankety do novej sekcie, lenže mi tam stále niečo blblo... Ani neviem, ako to išlo, ale práve teraz o trištvrte na jedenásť večer sa mi to podarilo ;D Ja normálne žasnem :o) Riči dnes bol zlý, lebo pokúsal mamku a dostal vynadané aj príučku :D no ja som sa smiala :o) On je taký zlatý, keď sa mu nadáva :) Je pol dvanástej, tak dlho som na PC ešte nebola :D Každopádne Ričinek mi tu spí na kresli :o) Je taký zlaťulinký :) A ja som práve pridala fotky Ričinka, Bublinky, v .:Úvod:. máš možnosť dať si tento web ako domovskú stránku alebo pridať medzi obľúbené a tiež som dala zákaz kopírovania v sekcii .:O maltézáčikoch:. :) Už idem spať, dobrú noc ti praje Pajdinecka & Riči & Bublinka :o)
20. 6. 2009 - Práve sme sa aj s mamčou mazlili s Ričinkem :) On je taký rozmaznaný :P
21. 6. 2009 - Včera som bola tak trochu "odcestovaná", takže som s Ričim bola len ráno a potom až večer :) Čo dnes zase vyvádzal, to bolo neskutočné! Na prvom poschodí máme chodbu, kde sú na zemi kvetináče... Riči sa očividne nudil a tak sa o zábavu postaral sám a všetku hlinu z jedného kvetináča vyhrabal :o) Ešteže naši sú na dubákoch :D Ale čoskoro sa vrátia, tak to aby som začala upratovať :P Inak som banner zverejnila na mojej druhej stránke, tak dúfam, že stúpne návštevnosť :o)
24. 6. 2009 - Mám opäť novinky, dokonca dve! :D Včera som sa naštvala a povedala si, že sa mi nepáči, keď si Riči pletie povel "Sadni!" s povelom "Zdochni!". A tak som včera pesne o 21:30 začala učiť "Sadni!" a zdá sa, že selkom úspešne, ovláda to tak-tak na dvojku :o) To ešte do tejto nedele dopilujem, pretože teraz si mýli povel "Zdochni!" s povelom "Sadni!" :D A tá druhá novinka je to, že v nedeľu o 8:00 (dúfam, že vstanem ;)) idem na "cvičák" - kynologický klub v Skalici :) Prvý krát sa tam pôjdem iba pozrieť a potom sa chcem venovať výcviku :)
25. 6. 2009 - Dnes som sa konečne dostala k učeniu ďalšieho povelu - "Ľahni!" :o) Riči to vedel celkom fajn, najprv si myslel, že "Ľahni!" a "Zdochni!" je to isté, ale postupom času to dopilujeme :D
5. 7. 2009 - Prázky si užívam v plnom prúde :o) S babkou pôjdeme na Krétu a našimi možno do Chorvatska :) ale najviac sa teším na Brezovú :D Len neviem, čo bude s Ričinkom, asi bude zúfalý, vždy, keď niekam ideme, šalie :o))
7. 7. 2009 - Zisťovala som si dátum mením Ričinka a aj sa podarilo :o) Meniny má 3. 10 a som veľmi rada, mamka chce, aby sme kúpili aj tortu, ale to asi až k narodeninám, k meninám dostane náš Ričmund len drobnosti :o) ale už mám naplánované, čo mu kúpim. Rozhodujem sa medzi tabuľkou maltézskeho psa, kde je napísane: "Tu strážim ja!" a takým príveskom, v ktorom je napísané, ako sa Riči volá a hlavne telefón na mňa a našu adresu. Pripína sa to na obojok, keby sa náhodou stratil a niekto ho nájde :o)
13. 9. 2009 - Už som sem dlho nepísala, pretože sa stránkam veľmi nevenujem, nemám času :) Za tan čas sme toho veľa prežili, nehovoriac o prázdninách, ktoré sme si všetci zaisto užili a veľmi nám chýbajú. Riči vyrástol do krásy, ale inak je všetko po starom, nič tragické sa našťastie nestalo, akurát sa naučil nové povely, tak to chytro idem vypísať do sekcie .:Riči:. :)
16. 10. 2009 - Opäť sem píšem po veľmi dlhej doby, na stránky nemám čas, škola volá...:) No aj tak som sem zabehla, lebo posledné 3 dni boli tragickejšie. Ričiho strave som sa nevenovala, lepšie povedané: bolo mi jedno, že zje všetko, čo vidí. "Čerešňou na torte" bol cesnakový šnek, kt. mu sestra dala. Ešte v tú noc od 3 ráno vracal a to stále! Ráno s ním mama išla k veterinárovi, zatiaľ čo ja som šla do školy. Pichli mu injekciu. Stav sa však zhoršil, večer som doslova donútila mamu, aby sme tam išli! Urobili mu rentgen, kde zistili, že krváca do čriev, kt. našťastie neboli zauzľované, pretože by museli operovať. Dali mu narkózu a my sme utekali do nemocnice vyvolať ešte snímky z rentgenu. Keď sme sa vrátili, ležal tam v narkóze, vyzeral utrápene, spal... Do tela mu išli infúzie a museli mu dať aj náhradné krvinky a neviem, čo všetko. Rozhodujúca bola noc, kt. strávil u veterinára. Ráno ho šťastne veterinár priviezol a Riči bol OMNOHO lepší, už sa javili známky Ričiho a nie psíka, kt. som nepoznala, kt. bol kvôli svojej veľkej bolesti až apatický. Teraz mi tu spinká a je naozaj krásne miminko :o)) Som rada, že ho máme a NIKDY by som sa ho nevzdala :-*
 
Pajdinecka: my-maltesedog@wbl.sk
TOPlist
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok